Мінімально-інвазивний забір аутологічної кісткової стружки

Компанія

Ефективність, простота, хай-тек: це ключові принципи META. 

Створена  на початку 90-х як засіб для впровадження технологічних ноу-хау своєї материнської компанії C.G.M. S.p.A., компанія META змогла відіграти помітну та активну роль у медичній та стоматологічній сферах, завдяки надзвичайній дбайливості на кожній фазі своєї виробничої діяльності.

Від самого початку до визначення повного виробничого та комерційного плану кожного проекта для META важливо відповідати двом фундаментальним критеріям: спрощенню та вдосконаленню сучасних клінічних та хірургічних процедур.

Діяльність META спрямована на досягнення максимальної безпеки та ефективності в галузі медицини, збереження в центрі свого пріоритету глобальних потреб Користувача.

Остаточним вираженням цілеспрямованої роботи компанії META став випуск серії інноваційних інструментів, які активно сприяють технологічному та науковому вдосконаленню різних галузей медицини. 

Філософія

META твердо вірить у технологічне та людське вдосконалення, систему цінностей, яка веде компанію до реалізації інноваційних рішень. В компанії META під вдосконаленням розуміють досягнення відмінних результатів завдяки розумному використанню простоти.

Місія

Ми хочемо, щоб якість нашої продукції та наше ставлення до інновацій говорили за нас, коли ми займаємо своє місце на ринку. Ми прагнемо створити міцний зв’язок з нашими клієнтами, відносини, засновані на постійній взаємодії, взаємоповазі та трудовій етиці. Наш Користувач ніколи не повинен відчувати фізичну відстань між нашою компанією та ним / нею, і ніколи не повинен страждати від будь-якої відсутності підтримки з нашої сторони. Ми не боїмося поворотів та змін, зумовлених ринком, оскільки вважаємо гнучкість та пристосованість нашими сильними сторонами. Ми глибоко віримо, що це є додатковою цінністю для нас і нашого Користувача.