Теоретично-практичний курс Віктора Каленчука "Імплантація в умовах дефіциту кісткової пропозиції" в Запоріжжі


2018-10-09

6 жовтня 2018 р. команда Імплантісс Інститут організувала теоретично-практичний курс Каленчука Віктора Васильовича на тему "Імплантація в умовах дефіциту кісткової пропозиції" в Запоріжжі.

Під час лекційної частини курсу розглядалися ключові підходи до зубної імплантації в умовах дефіциту кісткової пропозиції, а саме: планування імплантації у пацієнта з дефіцитом кісткової пропозиції; збільшення альвеолярного гребеня при проведенні імплантації; встановлення імплантатів малого діаметра і довжини; альтернативні техніки, обходження анатомічних утворень і несприятливих ділянок; попередження і лікування ускладнень; алгоритм вибору тактики імплантації в умовах дефіциту кісткової пропозиції. 

В ході роботи практичної частини курсу учасники відпрацювали техніку латеральної аугментації альвеолярного гребеня комбінацією остеопластичного матеріалу cerabone® і аутологічної кістки з використанням резорбованої бар'єрної мембрани Jason® та негайне  встановлення імплантатів серії In-Kone® від компанії Global D; техніку отримання аутологічної кістки за допомогою шкребка; фіксацію бар'єрних мембран за допомогою титанових пінів, а також значне приділення уваги роботі із м‘якими тканинами.

Хочеться подякувати всім, хто долучився до нас та сворив особливу робочу атмосферу. Приємно, що такі навчальні заходи радують новими цікавими знайомствами а також дають можливість зустрічі із друзями з усієї України.

Повернутись назад