bone & tissue days Kyiv 2019


2019-12-30

Вже традиційно, раз на два роки, компанія Implantiss організовує визначну подію для лікарів, які розвиваються в галузі тканинної регенерації - симпозіум bone & tissue days! 
14-15 грудня 2019 р.в м.Києві відбувся 3-тій міжнародний Симпозіум bone & tissue days Kyiv 2019 - подія року, де зібралися найпрогресивніші імплантологи Європи. Саме тут, у невимушеній атмосфері, виявлялися тенденції на майбутнє. Концентрація знань, досвіду та інноваційних рішень зарядила всіх енергією для здійснення впевненого кроку у розвитку власної практики.
Два дні симпозіуму були надзвичайно насиченими та інформативними, адже закордонні спікери ділилися своїми знаннями щиро та відверто. Неймовірна навчальна атмосфера, професійне спілкування, показові клінічні кейси із застосуванням матеріалів для тканинної регенерації, гарячі дискусії та повне занурення в хірургію! А ще багато корисних та цінних подарунків!
Ми вдячні всім гостям за активну участь, за дискусії та запитання! Ми пишаємося Вами, Вашими стараннями, Вашим бажанням розвиватися та розвивати галузь стоматології в Україні!
Також, не можемо не відмітити як приємно проводити з Вами час в невимушеній атмосфері - вечірка Space Party надовго запам’ятається щирими посмішками та щасливим сміхом. 
Ми пишаємося Вами та Вашим прагненням до знань, розвитку та інновацій!
До нових зустрічей!

Повернутись назад