Імплантація в складних анатомічних умовах


2021-06-27

27 червня у м.Одеса відбувся майстер-клас Віктора Каленчука "Імплантація в складних анатомічних умовах".
На заході учасники розглянули можливості та виробили рішення для успішної імплантації та прогнозованого зубного протезування у пацієнтів з дефіцитом тканин, а саме:
• Проаналізували характеристику тканин і проблем, що ускладнюють імплантацію в щелепних тканинах.
• Розглянули хірургічні і ортопедичні техніки, які на сьогодні є ефективними для імплантологічного лікування в складних анатомічних і морфологічних умовах.
• На конкретних, ретельно задокументованих на фото і відео клінічних прикладах, покроково розібрали прийоми і умови створення успішних зубних реставрацій в компромісних стартових біологічних умовах.
• Виробили підходи для успішної практики зі створення функціональних біоміметичних зубних реставрацій на імплантатах при складних початкових анатомічних умовах.
Дякуємо всім, хто долучився до нашого майстер-класу. Як завжди дружня атмосфера, цікаві дискусії та безліч корисної інформації. Особлива подяка нашому спікеру Віктору Васильовичу Каленчуку за цікаві кейси, а також за корисні поради, які наші учасники зможуть використати в своїй щоденній практиці .
І за гарною традицією не обійшлось без подарунків. Вітаємо Віктора Ниника із виграшем участі у Симпозіумі Global D Ukraine!
Повернутись назад