Інноваційність. Регенерація. Естетика.

bone & tissue days 2018 Світовий конгрес


2018-08-29

Впродовж останніх років конгреси bone & tissue days, організовані компанією botiss biomaterials на глобальному та локальному рівнях, стали основною платформою для обговорення інновацій та сучасних концепцій у сфері тканинної регенерації. 

9-10 листопада 2018 року відбудеться 4-ий світовий конгрес bone & tissue days. Цього разу організатори підготували новий формат заходу: конгрес проходитиме у трьох європейських столицях одночасно - Барселоні, Берліні та Варшаві, з прямими включеннями з кожного міста. Таким чином, всі учасники конгресу, незалежно від того, яке місто оберуть для відвідування, матимуть змогу почути лекції таких провідних фахівців у сфері тканинної регенерації, пародонтології та імплантології, як Маріуса Штайгмана, Джованні Зукеллі, Адріана Касая, Даніеля Ротамеля, Леонардо Тромбеллі та інших. Також в програмі заходу чимало майстер-класів від експертів в даній галузі!
Знайомтеся з програмою https://implantiss.com/botiss/education/28 та реєструйтеся вже зараз, щоб неодмінно потрапити на подію №1 від botiss biomaterials у 2018 році!
 

Повернутись назад