Імплантат In-Kone® PRIMO НОВИНКА


2016-02-01

Global D презентує новий імплантат In-Kone® PRIMO котрий йде поруч з лінійкою імплантатів In-Kone® UNIVERSAL.

Ця нова версія лінійки In-Kone® призначена головним чином для хірургів котрі прагнуть гнучкості хірургічних рішень.

Конічний ендоосальний профіль із одинарною різьбою (крок 0.6 мм) дає відчуття легкого проникнення із дуже поступовим рівнем стабілізації імплантата незалежно від щільності кістки. Ця поступовість є зокрема необхідною коли потрібно виконати точне вертикальне позиціонування плеча чи при роботі із кісткою високої щільності.

Імплантати системи In-Kone® PRIMO були клінічно випробувані у більш ніж 100 випадках із використанням 300 імплантатів які були встановлені 12 лікарями. Дві лінійки Primo and Universal мають однаковий ряд протетичних компонентів, однакову піскоструминну обробку поверхні SA2 і обидва дизайни розроблені для оптимізації менеджменту периімплантних тканин в понятті об’єму і якості. Останнє та не менш важливе є те, що хірургічний набір Ultimate підходить для встановлення як імплантатів In-Kone®Universal так і In-Kone®Primo.

Global D підіймає стандарти із новим хірургічним набором Ultimate! Розроблений за останніми технічними оновленнями і пропонує один із найточніших хірургічних протоколів. Гомотетичний дизайн борів, підходить до форми імплантатів, допомагає досягти початкового близького контакту між кісткою і титаном, а також рівномірно розприділити первинну стабільність на ділянці яка піддається навантаженню. Поступове збільшення діаметру дозволяє пристосувати останнє буріння точно і атравматично відповідно до щільності кістки.

Інструктивний подвійний кольоровий код дозволяє працювати репродуктивним і прогнозованим  шляхом. Леза розроблені для контролю ефекту всмоктування бору і безвібраційного центрування вісі. Кручені жолоби забезпечують ефективне видалення кісткових залишків. Максимальна точність забезпечується завдяки невідблискуючій поверхні. Додатково в наявності є також знімні обмежувачі буріння.

Протокол протестований більш ніж на 300 імплантатах встановленими 12 лікарями.

Повернутись назад