CAD/CAM Новинка


2016-07-27

Цифрові можливості Global D


Global D спеціалізується на проектуванні і виготовленні медичної продукції для імплантології найвищого класу якості. Найбільшу нашу увагу ми приділяємо якості з’єднувального елементу зубного імплантату. Забезпечення антибактеріальної герметичності і стабільності протетичного інтерфейсу імплантату є запорукою довготривалості клінічної інтеграції і тривалого естетичного результату зубної
реставрації.

Разом з тим, Global D пропонує широку гамму протетичних компонентів для індивідуального та прецизійного виготовлення елементів зубних реставрацій на клінічному та лабораторному етапах роботи.

CAD/CAM рішення у виготовленні зубних реставрацій

• Стандартні титанові основи використовуються для кріплення на них частин протетичних абатментів індивідуальної форми, виготовлених традиційною або цифровою технікою.
• Стандартні титанові блоки для індивідуального фрезерування спроектовані і вироблені компанією Global D з метою виготовлення монолітних індивідуальних титанових абатментів, оснащених оригінальним протетичним з’єднанням.
• Система цифрових трансферів та бібліотека віртуальних протетичних компонентів для цифрового виготовлення зубних реставрацій у виробничих програмах 3Shape, DentalWings та ExoCam.
• Global D Compliance - розроблена у співробітництві з компанією WorkNC Dental програма, інструменти та обладнання для виготовлення індивідуальних ортопедичних конструкцій, мостовидних протезів, балок і т.п.

Повернутись назад