Інноваційність. Регенерація. Естетика.

Восьмирічне ретроспективне дослідження maxgraft®


2018-08-29

maxgraft®: Використання мінералізованого алографта (C+TBA) як єдиного кістковозамінного матеріалу для синус-ліфту при вираженій атрофії альвеолярного гребеня (1-3 мм) та негайній імплантації. Восьмирічне ретроспективне дослідження.
Метою дослідження було оцінити ефективність використання мінералізованого алографту, як єдиного матеріалу для синус-ліфту з одночасною імплантацією за умови вираженої атрофії залишкової кістки на верхній щелепі (висота кістки < 4 мм).

Методи:
Протягом 2008 — 2013 рр. 35 зубних імплантатів було встановлено в 29 пацієнтів, яким було проведено операцію синус-ліфту за традиційною технікою створення латерального доступу. Одночасно встановлювалися імплантати висотою 13 мм та діаметром 3,5 або 4,3 мм. Для аугментації синусу використовувався єдиний матеріал - мінералізований алографт #maxgraft®.
Результати:
Дегісценції рани не були зафіксовані. В одному випадку було зафіксовано післяопераційну інфекцію, яка припинилася з прийомом антибіотиків без втрати імплантату. Один імплантат мігрував під час післяопераційного періоду у гайморову пазуху і був вилучений. Один імплантат дезінтегрувався. Інші 33 імплантати успішно інтегрувалися. 
Висновки:
Мінералізований алографт може успішно використовуватися як єдиний кістковозамінний матеріал для процедури синус-ліфту при вираженій атрофії альвеолярного гребеня з одночасною імплантацією, роблячи процедуру менш інвазивною та менш трудомісткою.
www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29858723

Повернутись назад