Інноваційність. Регенерація. Естетика.

Ефективність природного бичачого гідроксиапатиту cerabone® у поєднанні з PRF при збереженні лунки


2019-02-28

Знайомтеся з новим клінічним дослідженням: "Ефективність природного бичачого гідроксиапатиту #cerabone® у поєднанні з PRF при збереженні лунки".
Дане клінічне дослідженняьмає на меті оцінити попередження резорбції альвеолярного гребеня, шляхом аугментації лунки кістковозамінним матеріалом cerabone® у поєднанні з PRF.
Методи:
23 пацієнтам провели лікування: з однієї сторони здійснили аугментацію післяекстракційної лунки з використанням cerabone® і PRF (тест), а з іншої сторони здійснили атравматичне видалення без аугментації (контроль). Тест-ділянку закрили колагеновою губкою. Зміни ширини та висоти гребеня оцінювали клінічно та рентгенологічно на початковому етапі та через шість місяців після екстракції.
Результати:
Середні втрати ширини гребеня в ділянках без додаткового лікування становили 2,75 ± 1,49 мм, а в ділянках, де була проведена процедура збереження лунки - 1,47 ± 1,44 мм. Середнє зменшення висоти гребеня з щічної сторони становило 0,96 мм на тестових ділянках і 2,26 мм на контрольних ділянках, середнє зменшення лінгвальної висоти становило 1,04 мм і 2,17 мм відповідно. 
Висновок:
Автори дійшли до висновку, що описана процедура збереження гребеня є надійним методом, який мінімізує втрату альвеолярної кістки.

https://botiss-campus.com/cerabone-supports-the-preservation-of-the-alveolar-ridge-as-demonstrated-by-a-new-study/?fbclid=IwAR183lGZ0ZZC7pGC8TYscph_9lBsqAhBCiSUDHACLBc8lRYS6QDa7jaLe80

Повернутись назад