Інноваційність. Регенерація. Естетика.

bone & tissue days 2018 Світовий конгрес


2018-11-09

9-10 листопада делегація українських лікарів взяла участь у світовому конгресі bone & tissue days 2018! Це була довгоочікувана подія для Імплантісс Інститут, спільноти botiss та всіх лікарів, які прагнуть бути в тренді інновацій та сучасних концепцій у галузі тканинної регенерації. Новий формат заходу - конгрес в трьох європейських містах одночасно - продемонстрував чудову можливість для динамічного та найбільш повного обміну інформацією. Всі учасники конгресу, незалежно від того, яке місто обрали для відвідування, мали змогу почути лекції таких провідних фахівців у сфері тканинної регенерації, пародонтології та імплантології, як Маріуса Штайгмана, Джованні Зукеллі, Адріана Касая, Даніеля Ротамеля, Леонардо Тромбеллі, Франка Клосса, Пітера Віндіша та інших. Сподіваємося, що здобуті під час конгресу досвід та нові знання будуть успішно втілені в щоденну практику лікарів! 
Не можливо не відзначити й місце проведення конгресу - Берлінське представництво Deutsche Telekom, що знаходиться всього в трьох хвилинах ходьби від Жандарменмаркт (Gendarmenmarkt) - однієї з найбільш мальовничих площ у Берліні.  Тож  учасники конгресу отримали не лише 2 дні насиченої навчальної програми, а й чудову можливість відвідати безліч визначних пам'яток Берліну та помилуватися атмосферними краєвидами цього чудового міста.
Дякуємо організаторам, доповідачам, учасникам, партнерам, друзям - всім, хто долучився до цієї події та створив її відмінну атмосферу!
До нових зустрічей на bone & tissue days 2020!

Повернутись назад