Інноваційність. Регенерація. Естетика.

Теоретично-практичний курс Каленчука В.В. в м.Київ


2018-09-06

06 вересня 2018 р. в м. Київ в Implantiss Hub відбувся теоретично-практичний курс Каленчука Віктора Васильовича на тему "Дентальна імплантація в умовах вузького альвеолярного гребеня. Горизонтальна аугментація альвеолярного гребеня"

Під час лекційної частини курсу було розглянуто класифікацію та клінічні характеристики видів атрофії альвеолярного гребеня, клінічні стратегії імплантації при горизонтальній атрофії гребеня, аугментаційні техніки та матеріли для горизонтальної аугментації, управління м'якими тканинами при імплантації у вузькому гребені та інші важливі питання горизонтальної аугментації.

В ході роботи практичної частини курсу учасники відпрацювали техніку малоінвазивного забору аутологічної кістки для приготування аугментаційного матеріалу та техніку латеральної аугментації вузького гребеня з використаням ксеногенного кістковозамінного матеріалу, колагенових мембран.

Щире спілкування лектора з аудиторією, інтерес та постійна зацікавленість учасників курсу у всіх тонкощах представленого клінічного досвіду, а ще супер атмосфера, в якій всі перебували протягом цього дня! Дякуємо кожному, хто долучився в цей особливий для нас день!

 

Повернутись назад